Atsiliepimai

Sveiki,

Čia galite ne tik perskaityti žmonių nuomones apie mūsų muzikinius pasirodymus, bet ir palikti savo atsiliepimą.  Dėkojame!

14 Komentarai

 1. Sukaktuvininkė sako:

  Likome labai patenkinti vakarėliu, kurį papuošė savo pasirodymu ši grupė. Muzikantai profesionalūs, dalykiški, inteligentiški, vokalistė puiki, šilta, nuolat besišypsanti, puikiai dainuojanti ir improvizuojanti, gitaristas tiesiog superinis.! Repertuaras didelis, muzikantai puikiai orientuojasi vakarėlio eigoje į publiką. Šventė buvo nereali. Ačiū ir sėkmės!

  Atsakyti
 2. Guoda ir Rytis sako:

  Jus musu vestuviu svente padarete nuostabia, visi sveciai liko maloniai nustebinti Jusu profesionalumo, elegancijos ir nuostabaus balso. Puikus atlikimas tiek muzikantu tiek vokalo. Mandagus, draugiski ir linksmi o kartu rafinuoti ir charizmatiski. Dekui Jums uz viska ir didziules sekmes ateityje.
  Daina kuria sudainavo vyras man su Jusu akomponacija visada isliks nuostabus asmeninis prisiminimas. https://www.youtube.com/watch?v=K-Wha5mXEOQ&feature=youtu.be Dekoju 🙂

  Atsakyti
 3. Karolina ir Maksimas sako:

  Dziaugiames kad radome tikrai originalius ir talentingus zmones.
  Jusu muzika suzavejo mus ir visus musu svecius.
  Tikrai puikus vokalas ir muzikantu atlikimas.
  Jusu gitariatas su gitara daro stebuklus.
  Labiausiai patiko tai kad viskas buvo skoninga ir originalu.
  Aciu Jums, Musu vestuves tikrai buvo labai smagios.

  Atsakyti
 4. Liucija ir Jonas sako:

  Labai džiaugiamės grupės "Softrain" būvimu mūsų vestuvių šventėje. Nuostabus ir profesionalus atlikimas, nuostabi muzika, taip pat jokių papildomų rūpesčių, viskas sustyguota nuo "a iki z".

  Jeigu kas ieškote muzikantų savo šventei, tuomet rekomenduojame "softrain". Mes patys apie juos nieko nežinojome, radome internete ir pasirinkome.

  Tačiau ne tik nesigailime, tačiau esame labai patenkinti ir rekomenduojame visiems šią grupę.

  Atsakyti
 5. Martina sako:

  Labai labai džiaugiamės, kad pasinaudojom rekomendacijomis ir pasirinkome •Soft Rain•! Padarėte įspūdį ir mums, ir mūsù svečiams! Puikus repertuaras, nuostabus atlikimas, malonus bendravimas - tikri profesionalai. Jūs visi šaunuoliai, gitaristas sužavėjo visus! Rekomendavau jus jau ne vienam žmogui, o tai, kad tomis rekomendacijomis naudojamasi, yra pats puikiausias įrodymas, kad esate šaunuoliai 🙂 buvo labai smagu vėl Jus sutikti draugù vestuvėse, ir labai tikiuosi susitikti dar ir dar 🙂 ačiū Jums!

  Atsakyti
 6. Vedėjas Juozas sako:

  Visada malonu su šia grupe dirbti renginiuose. Šios grupės nariai, dėl Jūsų šventės padarys viską!

  Atsakyti
 7. Tomas sako:

  Muzika labai gera. Visiem labai patiko. Netgi draugas muzikantas įvertino 10 balu. O solo gitara tai super. Likome labai patenkinti

  Atsakyti
 8. Roberta sako:

  Aš ir mano vyras dėkojam grupei Softrain už Jų pasirodyma per mūsų vestuvės.
  Didelį Ačiū tariam mes bei mūsų svečiai.
  Sėkmės Jums einant Jūsų muzikiniu keliu, esat šaunuoliai.

  Atsakyti
 9. Nijolė sako:

  Ačiū Soft Rain 🙂 Jūs jaučiate muziką, Jūs ja dalinatės, Jūs ja gyvenate.
  Prikaustyti nerūpestingus ir atsipalaidavusius vakarėlio dalyvius nuo pirmųjų akordų - tai yra neeiliniai Jūsų komandos, Jūsų grupės gebėjimai. Jautėte vakarėlio dvasią ir labai subtiliai į jį įsiliejote su savo nepriekaištingu profesionalumu. Ačiū

  Atsakyti
 10. Rytė ir Arūnas sako:

  Elegantiški, profesionalūs, muzikalūs, jaučiantys publiką... Ir daugybė kitų tik teigiamų žodžių apie šią nuostabią muzikinę grupę "Soft Rain". Esame tiek mes, tiek mūsų svečiai dėkingi šiems nuostabiems žmonėms, kad padarė mūsų šventę - vestuves ne tik pačią linksmiausią, bet ir elegantišką su nuostabiais gitaros garsais... Labai malonus, profesionalus bendravimas, o vokalo Kristinos galėtume klausytis ir klausytis. Nuoširdus AČIŪ!!! ... Ir mes neatsisveikinam - sakom iki kitų susitikimų! Jūs tikri šaunuoliai!

  Atsakyti
  • Rytė ir Arūnas sako:

   Atsiprašom, patikslinam - vokalistė Šarūnė! Jūs puikūs 🙂

   Atsakyti
 11. Artūras A. sako:

  Paslaugas užsakinėjome jau antrus metus iš eilės, ir neveltui, juk muzikantai tikrai verti dėmesio ir suteiks "šarmo" bet kuriam vakarėliui. "Soft rain" yra savo vėžėse - jie kūribingi, muzikalūs, o kūrinių atlikimas pilnas gracijos, kuri neliks nepastebima. Pertraukų metu jaučiasi, jog "kažko trūksta". Smagu buvo bendrauti ir su vadybininke Kristina, ji visad maloni ir supratinga, pasiryžusi padėti ar patarti bet kokioje netikėtai iškilusioje situacijoje. Linkime "Soft rain" kolektyvui ilgo, nenuobodaus ir populiaraus gyvavimo, o taip pat draugiškos ir linksmos publikos! Ačiū!

  Atsakyti
 12. jubiliate IRE sako:

  Puiki grupe, kuri sugebejo sukurti puikia nuotaika visiems sventes dalyviams.Labai visi silti ir nuostabus atlikejai.Jus net nedvejokite kviestis SOFTRAIN I savo svente. Tai kokia 90 % , kad svente pavyko.Dekui jiems labai

  Atsakyti
 13. Neringa sako:

  Labai dėkojame už nuostabų pasirodymą mūsų vestuvėse. Tiek mes, tiek mūsų svečiai, likome sužavėti. Grupė dainuoja labai profesionaliai, bet kartu skleidžia gerą nuotaiką, o jų muzika sugeba išjudinti net rimčiausius svečius. Jų repertuaras įtiks tiek jaunam, tiek vyresniam svečiui.

  Atsakyti

Palikite komentarą